10:53
Студенти факультету іноземних мов МДУ стали учасниками міського молодіжного зимового балу

15 лютого у Будинку дитячої та юнацької творчості Кальміуського району традиційно відбувся зимовий молодіжний бал, в якому взяли участь старшокласники та студенти міста. Захід було організовано за ініціативою Координаційної ради старшокласників м. Маріуполя та молодіжної громадської організації греків Маріуполя «Neo Asteri», за генеральною підтримкою компанії «Архат». Ведучою заходу була студентка факультету іноземних мов Гнатюк Ольга.

Маріупольський державний університет представили студенти факультету іноземних мов Дарина Єлісєєва та Микита Башлаков, які перемогли у номінації «Пара Оригінальність». Конкурсанти заздалегідь підготувавши спільний бальний танець та творчі домашні завдання на тему: «Грецькі традиції міста Марії» вражали своїми виступами глядачів та членів журі.


Цього року було прийнято рішення проводити бал як благодійний захід, адже усі зібрані від продажу квитків кошти будуть перераховані на лікування маленької талановитої маріупольчанки Катерини Сапової, яка страждає на тяжкий недуг – гострий лімфобласний лейкоз. Під час заходу для всіх охочих працював благодійний ярмарок, до організації та проведення якого долучились майстрині міста, батьки та вихованці КБДЮТ. Також до волонтерської допомоги приєднались студентки факультету іноземних мов МДУ та отримали іменні подяки.

Переглядів: 193 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0