16:50
Студентка МДУ Аліна Кравчук здобула перемогу у Національному конкурсі читання віршів

З 9 по 19 березня проходив Національний конкурс-флешмоб художнього читання віршів Тараса Шевченка. За його результатами першокурсниця спеціальності «Філологія. Мова та література (французька)» Маріупольського державного університету Аліна Кравчук посіла перше місце у номінації «Найкращі індивідуальні читання».

Дівчина змагалася за перемогу зі студентками університетів України та Іспанії. Вона представила вірш «Чого мені тяжко…» у перекладі французькою.


Французьку мову я почала вивчати у середній школі. Ще з дитинства я зрозуміла, що хочу пов'язати своє життя з іноземною філологією. Конкурс став для мене гарною нагодою вдосконалити свої мовні та творчі здібності. Я обрала цей вірш тому, що мене зворушив його глибокий сенс. Для мене було приємною несподіванкою почути своє ім'я серед переможців.


Конкурс відбувся у рамках святкування Днів Франкофонії, що вшановують французьку мову на п’яти континентах світу. У ньому взяли участь понад 160 читців, серед яких студенти вишів, учні шкіл і мовних центрів. Журі оцінювало учасників за критеріями майстерності передачі змісту вірша, вимови та якості відеоролику.


Національний конкурс-флешмоб художнього читання віршів Тараса Шевченка організований за підтримки громадської організації «Paris-IF», Французького інституту в Україні, Департаменту освіти та науки і театральної компанії Le Théâtre de l’Imprévu.


Сердечно вітаємо Аліну з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

Переглядів: 25 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0