14:13
Студентка МДУ Анастасія Кузнецова вивчала німецьку в Літній школі міста Веймар

Протягом серпня студентка спеціальності «Філологія. Мова та література (німецька)» Маріупольського державного університету Анастасія Кузнецова проходила курс з німецької мови на базі Літньої школи у місті Веймар (Німеччина). Дівчина взяла участь у стажуванні завдяки стипендії Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Літня школа зібрала разом 400 студентів із різних країн світу. Молодь приїхала до Веймару на курс з німецької мови, а також курси з дизайну, урбаністики та архітектури у Веймарському університеті «Баухаус» (Bauhaus Universität Weimar).


Програма «Німецька мова у Веймарі» («Deutsch in Weimar») передбачала вдосконалення мови та занурення у культурне середовище міста і країни. Студентку МДУ зарахували до групи з високим рівнем володіння німецькою (С1.1). Як зазначає Анастасія, програма допомогла їй значно збагатити словниковий запас. Також курс сприяв поглибленню знань про історію Веймара і його культурної спадщини, зокрема, розгляду ролі великих жінок (Анни Амалії Брауншвейг, Наталі фон Мільде та інших), які зробили свій внесок у розвиток міста.


По приїзді до Веймару учасники отримали від організаторів путівник заходами, які можна було відвідати у серпні. За словами Анастасії, сумувати їм не довелося, адже на серпень випало день народження Ґете, фестиваль сучасних мистецтв – KunstFest Weimar і святкування 100-річниці заснування Баухаусу.


У вільний від навчання час Анастасія Кузнецова знайомилися з Німеччиною.


За підсумками навчання у Веймарі студентка МДУ підвищила свій рівень знання німецької мови з В2 до С1, отримавши відповідний сертифікат. Рівень С1 (компетентне володіння мовою) свідчить про можливість розуміти складні і великі художні тексти, простежуючи, зокрема, прихований зміст, а також вміння результативно використовувати мову у навчанні, суспільному та професійному житті.

Переглядів: 104 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0