17:37
Студентка МДУ Кароліна Болховітіна вдосконалювала знання італійської мови в університеті Перуджі

З 4 по 29 листопада студентка ІІІ курсу спеціальності «Переклад (італійська)» Маріупольського державного університету Кароліна Болховітіна навчалася в Університеті для іноземців міста Перуджа, що в Італії. Дівчина взяла участь у стажуванні завдяки отриманій стипендії від італійського університету.

За результатами письмових та усних випробувань дівчину зарахували до групи з середнім рівнем володіння італійської мови (В2). Програма навчання передбачала вдосконалення італійської, а також поглиблення знань з історії мови, ділового мовлення, історії Італії, мистецтвознавства та літератури.


Завдяки навчанню в Університеті для іноземців Кароліна познайомилася з молоддю із Європи, Америки, Азії та Африки. Дівчина навчалася у групі, яка здебільшого складалася зі студентів із Китаю, США, Аргентини, Бразилії, Австрії, Іспанії, Лівану, Індонезії, Єгипту.


Також програма навчання включала знайомство з містом та італійською культурою. По приїзді до Італії учасники стажування отримали книгу про заснування та розвиток міста, інформацію про найбільш цікаві місця, історію палацу, у якому проходило навчання, а також квиток, задяки якому можна було отримати знижки у музеях та галереях.


Під час перебування у Перуджі Кароліна прогулялася старовинними підземними лабіринтами міста, відвідала виставку картин та фресок часів раннього середньовіччя у Національній галереї Умбрії, прослухала концерт класичної музики у церкві Сан-П'єтро Х ст., побачила гробницю папи Бенедикта ХІ у церкві Сан-Доменіко ХІV ст. та багато інших місць.


Кожні вихідні дні студентка МДУ знайомилася з різними містами Італії. Дівчина відвідала Флоренцію, де змогла побачити всесвітньовідому галерею Уффіци, прогулялася вуличками міст Ассізі, Фоліньйо, Кортона, Губбіо.


За підсумками навчання в університеті міста Перуджа Кароліна складатиме міжнародний екзамен на знання італійської мови (CELI), під час якого підтвердить високий рівень володіння мовою (С1).

Переглядів: 122 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0