15:54
Студентки МДУ навчалися у Греції за програмою міжнародної кредитної мобільності Еразмус+

Студентки факультету іноземних мов Маріупольського державного університету Анна Шабан та Анастасія Чернікова протягом семестру навчалися у Фракійському університеті імені Демокрита у місті Комотіні (Греція). Навчання проходило у рамках програми міжнародної кредитної мобільності Еразмус+.

У МДУ Анна Шабан навчається у магістратурі за спеціальністю «Менеджмент. Управління закладом загальної середньої освіти», Анастасія Чернікова – на 2 курсі спеціальності «Початкова освіта». У Фракійському університеті вони за власним вибором вивчали дисципліни «Дидактика мови», «Методика викладання літератури», «Етнографія», «Міжкультурна педагогіка», «Психологія».


Навчання в університеті відбувалося грецькою мовою, що сприяло поглибленню мовної підготовки майбутніх фахівців. Покращити розмовну грецьку також допомагало щоденне спілкування з носіями мови – студентами та викладачами університету.


Анна та Анастасія проявляли інтерес до традицій та культури Греції і залюбки брали участь в університетських заходах, присвячених Дню поезії та державним святам Греції: читали вірші, проводили презентації. Під час навчального процесу дівчата знайомили грецьких студентів і викладачів з Україною – її мовою, культурою, побутом.


У вільний від навчання час студентки подорожували Грецією. Вони відвідали міста Александруполіс і Кавала, які знаходяться поруч з Комотині, а також Афіни, Салоніки і Трикала, де змогли на власні очі побачити видатні культурні і природні пам'ятки Греції, зокрема, античну архітектуру Афін і «завислі у повітрі» скелі містечка Каламбака.


За умовами участі у програмі дівчата отримували стипендію, яка покривала витрати на навчання, проживання у студентському гуртожитку та харчування. Це одна із суттєвих переваг участі у програмах міжнародної кредитної мобільності Еразмус+. Ще одним плюсом є перезарахування оцінок, отриманих за прослухані курси.


За підсумками навчання учасниці програми отримають академічну довідку і сертифікат Еразмус+.

 

Переглядів: 119 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0