16:25
Студентки МДУ – призерки фінального турніру публічних дебатів

Минулого тижня у Святогірську проходив фінал турніру публічних дебатів, у якому взяли участь студентки Маріупольського державного університету Ірина Краснікова та Анастасія Рибальченко.

Напередодні вирішального дискусійного змагання дівчата стали переможницями регіональних дебатів «Обговорення суспільно важливих тем», які відбулися на факультеті іноземних мов МДУ.


До фіналу також пройшли команди з Сєверодонецька, Лимана, Краматорська. У складній і напруженій грі дебатери дискутували з журналістами, громадськими діячами та представниками влади на тему «Роль молоді в налагоджені діалогів заради соціальної єдності». Захід організовано у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.


Цьогорічний турнір проходив одночасно у чотирьох містах Донецької та Луганської областей із забезпеченням прямих трансляцій і підтримки відеозв’язку. Учасники дебатів дискутували на свіжому повітрі з дотриманням рекомендованої дистанції та обов’язкової наявності медичних масок і санітайзерів.


За результатами фінального етапу публічних дебатів команда Маріупольського держуніверситету посіла почесне ІІІ місце. Переможці та призери отримали сертифікати та сувенірну продукцію.


Успіх студенток обумовлений багаторічним розвитком дебатного руху в МДУ. Його мета – підвищення рівня аргументації в комунікаціях і вдосконалення навичок публічного виступу молодих лідерів.


Вітаємо Ірину та Анастасію і бажаємо подальших перемог!

Переглядів: 58 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0