10:48
«Світ громад» крокує факультетом

Після плідної роботи під час Всесвітнього дня прибирання, команда активістів та представників студентської ради ФІМ зібралась відпочити та пограти у гру «Світ громад». Неочікувані сюжети, складні стратегії, радість та гіркота невдач – все це було сьогодні під час нашої гри, але, головними були щирі емоції та щасливі очі гравців!

Світ Громад: Акселератор-ІІІ – це третє, доповнене та актуалізоване, видання української настільної кооперативної стратегії у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи. Гра розроблена як інструмент автоматизації навчання (в тому числі і самонавчання) для людей, яким не байдужі громади, в яких вони проживають. Це відповідь на стандартні та нецікаві підходи до розвитку громад і впровадження реформ.


У грі взяли участь Владислав Романов, Марія Ланцова, Аліна Біляшевич, Ганна Ільяшенко, Бабик Яна, Елізавета Кулигіна, Крилова Віра. Незважаючи на те, що це була перша гра цієї команди у такому складі, гравці фінішували за малесеньку мить до перемоги і показали дуже гарний результат.


Цей захід був організовний за підтримки деканати ФІМ на чолі з Ганною Трифоновою.
З приводу організації та проведення ігор звертайтесь до заступника декана ФІМ Максима Стьопіна (телеграм: @m_styopin).

Переглядів: 28 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0