22:45
Трикратна перемога студенток МДУ у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Квітень видався плідним на наукові досягнення молоді. Одразу троє студенток факультету іноземних мов Маріупольского державного університету стали призерками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Дівчата продемонстрували велику обізнаність у галузях «Менеджмент освіти», «Початкова освіта» та «Германські мови (англійська, німецька)».

Під керівництвом доцента кафедри педагогіки та освіти МДУ Леніни Задорожної-Княгницької дослідження проводили студентка IV курсу спеціальності «Початкова освіта» Анастасія Чернікова та студентка ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Анастасія Ситник.


Анастасія Чернікова взяла участь у першому Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Менеджмент освіти». На підсумковій конференції вона представила дослідження з історії становлення та розвитку державно-громадського управління освітою на Південному Сході України. У свою чергу, Анастасія Ситник презентувала наукову роботу у галузі «Початкова освіта». Дівчина висвітлила питання проблеми організації партнерської взаємодії вчителів і батьків в умовах дистанційного навчання.


Студентка ІV курсу спеціальності «Філологія. Мова та література (німецька)» Юлія Колмакова представила на конкурсі дослідження на тему «Лінгвостильові особливості німецькомовних рецензій до художніх фільмів». Наукову роботу дівчина писала під керівництвом старшого викладача кафедри німецької та французької філології МДУ Марини Марченко.


За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Анастасія Чернікова здобула перемогу, Анастасія Ситник посіла ІІ місце, а Юлія Колмакова – ІІІ місце.


Вітаємо студенток Маріупольського університету з перемогами
та бажаємо подальших яскравих наукових досягнень!

Переглядів: 20 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0