17:19
У МДУ пройшли курси підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників

26 лютого у Маріупольському державному університеті завершилися курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти. Навчання проходило за довгостроковою програмою «Розвиток професійної компетентності викладача ЗВО».

Слухачами курсів стали 23 педагоги маріупольських вишів, серед яких і представники МДУ.


Протягом чотирьох тижнів викладачі ознайомлювалися з новітніми тенденціями розвитку вищої освіти в Україні, опановували інформаційно-комунікаційні технології навчання, вчилися використовувати бібліотечні ресурси у науковій діяльності й удосконалювали іншомовну комунікативну компетентність. Крім того, курс включав філософію та деонтологію освіти, педагогічний практикум і рефлексійне управління у профеcійній діяльності викладача.


Лекційні та практичні заняття проводили професори Ольга Фунтікова та Ігор Гудима, доценти Леніна Задорожна-Княгницька, Ірина Тимофєєва, Олена Брежнєва, Лілія Тищенко, старший викладач Максим Стьопін і завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки МДУ Інна Бурова.


Програма завершилася підсумковою науково-практичною конференцією, на якій слухачі презентували власні творчі роботи та поділилися один з одним педагогічним досвідом. За успішне проходження курсів викладачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Переглядів: 32 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0