12:22
У МДУ відбувся академічний концерт хору першокурсників спеціальності «Початкова освіта»

На факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся перший академічний концерт хору першокурсників спеціальності «Початкова освіта». Захід був організований у рамках вивчення дисципліни «Інструментальна та хорова діяльність з методикою викладання музики».

Протягом року студенти опановували основи управління дитячим хором під керівництвом доцента кафедри педагогіки та освіти Раїси Мойсеєнко. Під час концерту у ролі диригента по черзі виступили всі студентки.


Концерт студентського хору вразив розмаїттям вокальних номерів. У виконанні першокурсників прозвучали пісні шкільного репертуару і відомі українські народні пісні: «Подоляночка», «Ой, є в лісі калина», «Дударики», «Зацвіла в долині», «Ой, на горі та й женці жнуть». Також студенти виконали пісні, присвячені Міжнародному дню сім'ї, який відзначається 15 травня: «Моя сім’я» (слова та музика О. Рудика), «Мамин день» (слова М. Садовського, музика Ю. Тугаринова), «Бабуся» (слова О. Білозір, муз. О. Злотника).


Жартівлива українська народна пісня «Як служив же я у пана» підняла настрій слухачам, які з радістю долучилися до виконання музичного твору.

Переглядів: 120 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0