11:58
Участь представників МДУ у візиті французької делегації

10 червня 2021 у м. Маріуполь з офіційним візитом прибула французька делегація у складі депутата Парижу, члена Комісії із закордонних справ Пьєра Персона та підприємця Едвада Мейора. Метою візиту делегації було ознайомлення з містом, з’ясування ситуації на кордоні з тимчасово окупованими українськими територіями, а також зустріч з мером міста та обговорення ініціатив розвитку Маріуполя. Задля комфортного спілкування іноземних гостей з представниками влади та силових структур у якості перекладачки Посольство Франції в Україні запросило викладачку французької мови Маріупольського державного університету Наталію Лоскутову.

Високі гості відвідали КПП «Гнутово», де на брифінгу полковник Литвинов докладно описав ситуацію на прикордонній території та роз’яснив особливості функціонування КПП. Після цього делегація, вживши всі необхідні засоби безпеки, відвідала селище Широкіно, де на власні очі побачила наслідки «російського миру». Завершальним етапом візиту стала зустріч з мером міста Маріуполя Вадимом Бойченко, під час якої мер докладно проінформував про набутки міста, розповів про спільні проєкти з Французькою Республікою (реконструкція маріупольських пляжів та будівництво водоочисного заводу), та поділився ідеями реалізації проєктів, які спрямовані на розвиток міста, а саме: будівництво аеропорту, будівництво нової об’їзної бетонної дороги, покращення залізничного сполучення між столицею та Маріуполем.


Французькі гості відзначили динамізм розвитку Маріуполя та пообіцяли всіляко допомагати реалізації цих проєктів. Візит вийшов дуже насиченим та емоційним, його успішності, окрім усього іншого, сприяв якісний переклад викладачки МДУ.

Переглядів: 136 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0