12:16
Участь викладачів ФІМ в Освітньому Форумі

24-25 квітня 2021 року викладачі кафедри педагогіки та освіти Раїса Мойсеєнко та Ірина Тимофєєва були членами журі секції «Юний вчений» Всеукраїнського освітнього Форуму «Науковий простір – multispace для творчих педагогів та обдарованих дітей». Захід проходив на платформі ZOOM у співпраці з Департаментом освіти Маріупольської міської ради, Маріупольським державним університетом та КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням новогрецької мови І-ІІІ ступенів № 46 Маріупольської міської ради».

Форум передбачав роботу за двома векторами:
І вектор - 24 квітня - Конференція учнівської молоді «Учнівська молодь у науковому просторі»;
ІІ вектор - 25 квітня - Коворкінг «Територія педагогічної майстерності».


Програма учнівської конференції охоплювала 55 доповіді учнів. Відповідно до галузевої тематики наукових доповідей була спланована робота шести секцій.


Науковий форум став цікавою платформою, що об’єднав і досвідчених науковців, і початківців, спільною метою – створення умов для реалізації духовного, творчого, інтелектуального потенціалу дітей та учнівської молоді; узагальнення та поширення перспективного педагогічного досвіду та інноваційних розробок педагогічних і наукових працівників, сприяння патріотичному вихованню підростаючого покоління, вихованню поваги до історії, культури Греції та греків України.

Переглядів: 17 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0