16:04
Вчені МДУ отримали відзнаки МОН, Донецької облдержадміністрації та Маріупольської міської ради до Дня науки в Україні

16 травня – особливий день для усієї наукової спільноти. Вчені всієї країни відзначають професійне свято – День науки. За багаторічну сумлінну працю, вагомі професійні здобутки та плідну наукову діяльність найкращі з вчених нагороджуються на всеукраїнському, обласному та міському рівнях.

До Дня науки викладачів Маріупольського державного університету відзначили грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, почесними грамотами та подяками Донецької облдержадміністрації, подяками Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, почесними грамотами, грамотами та подяками Департаменту освіти Маріупольської міської ради, подяками міського голови Маріуполя і ректора МДУ.


Також подяки ректора отримали студенти, які посіли призові місця у всеукраїнських і міжнародних конкурсах студентських наукових і дипломних робіт. У цьому навчальному році таких студентів 9.


Науковий потенціал Маріупольського держуніверситету складають понад 232 науково-педагогічних працівника, 1 докторант, 32 аспіранти, близько 3000 студентів. Протягом 2019 року викладачі й аспіранти МДУ захистили 9 кандидатських та 1 докторську дисертації. За результатами наукових досліджень опублікувано 950 наукових статей і методичних розробок, видано 15 монографій, 56 підручників і навчальних посібників, проведено 18 науково-практичних конференцій, серед яких 5 міжнародних.


Активно розвивається студентська наука. В університеті функціонує 43 студентських наукових товариства, у роботі яких задіяно понад 1200 студентів. Протягом 2019 року студенти МДУ опублікували більше 1200 статей і тез наукових досліджень.


Щиро вітаємо викладачів і студентів з Днем науки та бажаємо великих успіхів, творчого натхнення і жаги до знань на шляху нових відкриттів!

Переглядів: 68 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0