09:40
VI засідання студентського круглого столу «Інформатизація та комп’ютеризація суспільства. Цифрові технології»

24 січня 2020 року було проведено VI засідання студентського круглого столу «Інформатизація та комп’ютеризація суспільства. Цифрові технології» організований кафедрою математичних методів та системного аналізу спільно з кафедрою педагогіки та освіти.

Модераторами круглого столу були викладачі кафедри математичних методів та системного аналізу Дяченко О.Ф., Морозова А.О. та доцент кафедри педагогіки та освіти Тимофєєва І.Б.


Визначена проблематика для обговорення здобувачами освіти має міждисциплінарний характер і разом з цим представляє практичний інтерес для всіх учасників з точки зору подальшого розвитку професійних компетентностей. У цьому році вперше працювали різнопланові дискусійні платформи:

  • «Програмні засоби моделювання та аналізу даних»;
  • «Кібербезпека – сучасні технології захисту інформації»;
  • «Технології data mining і big data в освіті».


Учасники дискусійних платформ, а саме здобувачі вищої освіти спеціальності «Системний аналіз», «Кібербезпека» ІІ-ІІІ курсу та здобувачі спеціальності «Початкова освіта» ІІ курсу, мають різну підготовку, напрямок освітнього процесу та суттєво відрізняються один від одного, однак, співпраця та консультаційні поради зробили засідання студентського круглого столу жвавим та корисним.


Під час виступів доповідачі детально обговорювали актуальні проблеми та подальші напрямки співпраці, чітко були сформульовані завдання з усіх дискусійних платформ.


Найкращі доповіді були рекомендовані до публікації їх у збірнику матеріалів ІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції з проблем вищої освіти і науки «Математичні методи, моделі та інформаційні технології у науці, освіті, економіці, виробництві».

Переглядів: 127 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0