18:53
Відбулась зустріч викладачів кафедри педагогіки та освіти зі стейкхолдерами освітніх програм «Початкова освіта» та «Середня освіта»

Викладачі кафедри педагогіки та освіти Маріупольського державного університету Тимофєєва Ірина, Нетреба Марина та Хаджинова Ірина відвідали регіональний семінар «Таксономія методичного процесу в сучасній школі», що проходив протягом трьох днів (20.10.2020-22.10.2020) на базі Комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ступенів №4 Маріупольської міської ради Донецької області».

Метою даного семінару було розповсюдження досвіду з організації роботи предметних кафедр закладу загальної середньої освіти.


У межах проведеного заходу було презентовано наступні локації: «Професійний маршрут учителя», «Синергія як запорука успіху», «Реалізація формули НУШ на практиці», «ДНК здоров’язберігаючого успіху», «Навчання не за партою».


Результатом зустрічі з викладачами кафедри педагогіки та освіти Маріупольського державного університету зі стейкхолдерами стало спільне рішення про узгодження зусиль щодо організації практичної підготовки здобувачів освіти.

Переглядів: 122 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1