15:04
Відбулась зустріч викладачів кафедри педагогіки та освіти зі стейкхолдерівами освітньої програми «Початкова освіта»

Завідувач кафедри педагогіки та освіти Леніна Задорожна-Княгницька та гарант освітньої програми «Початкова освіта» Ірина Тимофєєва відвідали міський методичний семінар-практикум «Використання групової та індивідуальної роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби, в процесі впровадження Нової української школи». Семінар відбувся 20 лютого на базі загальноосвітньої школи №7.

Метою семінару стало обговорення проблем упровадження наукових ідей та освітніх інновацій у практику освіти міста, підвищення рівня кваліфікації та професіоналізму педагогічних і управлінських кадрів; залучення педагогів міста до інноваційної діяльності щодо забезпечення інклюзивної освіти. У межах проведеного заходу було презентовано досвід педагогічного колективу ЗОШ №7 щодо організації та здійснення групової та індивідуальної роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби.


Вагомою складовою семінару, в якому взяли участь директори закладів загальної середньої освіти міста – стейкхолдери освітної програми «Початкова освіта», стало обговорення проблеми браку вчителів початкових класів та педагогів, спеціально підготовлених до роботи в інклюзивних класах, а також тієї ролі, яку відіграє Маріупольський державний університет у забезпеченні якісної професійної підготовки педагогічних кадрів Для Нової української школи. Результатом зустрічі зі викладачів кафедри педагогіки та освіти МДУ зі стейкхолдерами стало спільне рішення про внесення до змісту освітньої програми «Початкова освіта» навчальної дисципліни «Інклюзивна освіта».

Переглядів: 204 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0