13:46
Викладачі факультету іноземних мов взяли участь у онлайн-тренінгу

Викладачі факультету іноземних мов Маріупольського державного університету взяли участь у тренінгу «Інструменти ефективної дистанційної роботи в умовах COVID-19», що проходив 3-6 листопада 2020.

Захід організовано у рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу: програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).


Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Тренінг мав на меті розвинути цифрову компетентцію освітян шляхом формування навичок використання онлайн інструментів для роботи онлайн в умовах COVID-19.


Під керівництвом досвідчених тренерок Ольги Донець та Юлії Єлфімової учасники працювали в групах, спільно обговорювали та презентували, спільну робота на онлайн дошках під час тренінгу, а також індивідуальну та групову самостійну роботу.


Протягом чотирьох днів онлайн тренінгу з використання онлайн-інструментів викладачі ФІМ сформули навички організації та проведення зустрічей онлайн, роботи з інструментами Google диску, інструментами онлайн-опитувань, отримали навички онлайн-комунікації та командної роботи.


По завершенні тренінгу учасники отримали сертифікати.

Переглядів: 57 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0