10:26
Викладачі ФІМ провели тренінг з імплементації симуляційних ігор для вивчення прав людини у школі.

09.04.2021 на факультеті іноземних мов МДУ викладачі Наталія Лоскутова та Марина Нетреба провели тренінг з імплементації симуляційних ігор для вивчення прав людини у школі. У заході взяли участь здобувачі вищої освіти І курсів спеціальностей «Філологія. Мова та література (німецька)», «Філологія. Мова та література (французька)», «Середня освіта. Мова та література (німецька)», «Середня освіта. Мова та література (французька)» та студенти ІІ курсу спеціальності «Філологія. Мова та література (англійська)».

Цей захід проходив у рамках проєкту «SIMSCHOOL – СИМУЛЯЦІЙНІ ІГРИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ», що реалізується командою CRISP (Німеччина) та EdCamp Ukraine у партнерстві з Європейським Союзом, метою якого є розробка нового підходу до вивчення прав людини.


Було впроваджені такі симуляційні ігри як «Шарада», «Взаємозв’язок прав людини», «Добираємо кадри». Понад усе запрошеним сподобалася симуляційна гра «Правила школи», під час якої учасники взаємодіяли у трьох різних командах (учні, викладачі, батьки), яким слід було дійти згоди щодо вироблення нових шкільних правил. Гра сприяла розвитку ціннісного ставлення до прав людини та почуття відповідальності, справедливості й солідарності.

Переглядів: 27 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0