09:21
Викладачі ФІМ взяли участь в урочистостях з нагоди свята Останнього дзвоника в закладах загальної середньої освіти.

31 травня викладачі факультету іноземних мов взяли участь в урочистостях з нагоди свята Останнього дзвоника в закладах загальної середньої освіти.

До КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10» завітали декан факультету іноземних мов, доцент Ганна Трифонова та завідувач кафедри педагогіки та освіти, професор Леніна Задорожна-Княгницька. Директорка школи Наталя Зьома отримала Подяку ректора Микола Трофименко, який висловив глибоку вдячність особисто директору та колективу школи за плідну та успішну співпрацю з нашим університетом і за вагомий внесок у виховання молодого покоління.


На свято до Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ступенів № 4 завітала доцент кафедри педагогіки та освіти Ірина Тимофєєва та передала директорові закладу освіти Ірині Москаленко подяку від імені ректора МДУ Миколи Трофименко.


Також учні отримали сертифікати учасників практики «Моя майбутня професія», яка пройшла на базі Маріупольського державного університету.


На святі звучали теплі слова-привітання школярам, напутні слова випускникам і подяки вчителям. Любі випускники, бажаємо вам вдалого вибору та успішного шляху!

Переглядів: 82 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0