15:39
Викладачі кафедри педагогіки запросили на зустріч стейкхолдерів освітніх програм «Початкова освіта» та «Середня освіта»

28 та 29 лютого відбулася серія зустрічей викладачів кафедри педагогіки та освіти зі стейкхолдерами освітніх програм «Початкова освіта» та «Середня освіта».

28 лютого на зустрічі з представниками закладів загальної середньої освіти міста було обговорено актуальні питання практичної підготовки майбутніх учителів, особливості співпраці викладачів університету та вчителів маріупольських шкіл у забезпеченні практичної складової освітньо-професійної програми.


29 лютого на зустрічі з батьками студентів 1-2 курсу спеціальності «Початкова освіта» завідувач кафедри Леніна Задорожна-Княгницька ознайомила стейкхолдерів з особливостями організації освітнього процесу, процедурою рейтингування освітньої, соціальної та наукової активності здобувачів вищої освіти, перспективами розвитку спеціальності «Початкова освіта» та відповіла на запитання батьків. У межах зустрічі було проведено анкетування батьків з метою вдосконалення змісту освітньо-професійної програми та забезпечення якісної професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи.

Переглядів: 134 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0