14:15
Вітаємо науковиць МДУ з Міжнародним днем жінок і дівчат в науці!

На сьогоднішній день не існує такої галузі знань, яка б розвивалася без жінок. Гуманітарні, соціальні, природничі та формальні науки – жінки голосно заявили про себе та звільнили науковий осередок від гендерних упереджень.

Науково-дослідна робота – один із головних напрямів у Маріупольському державному університеті. У виші 159 викладачок займаються наукою. Завдяки непересічним поглядам, великій праці та гострому розуму вони роблять ґрунтовні та актуальні дослідження. 93 викладачки мають науковий ступінь кандидата наук, а 18 – доктора наук.


Дослідниці МДУ примножують науковий доробок в умовах зростаючої конкуренції та підвищення вимог до якості й ефективності отриманих результатів. Не дивлячись на труднощі, наші чарівні жінки-науковці успішно справляються з цими завданнями. Вони розвивають наукові школи, запроваджують нові освітні програми, укріплюють міжнародне співробітництво у галузях освіти та науки.


Особливу увагу у Маріупольському університеті приділяють розвитку наукового потенціалу молоді. Студентки із року в рік показують високі результати по науці – активно беруть участь у наукових заходах, публікують статті у фахових виданнях, стають призерками міжнародних і всеукраїнських конкурсів наукових робіт.


Шановні науковиці, щиро вітаємо Вас із Міжнародним днем жінок і дівчат у науці! Ви гордість Маріупольського державного університету! Від усього серця бажаємо Вам творчої наснаги, цікавих досліджень і стрімкого професійного зростання!

Переглядів: 31 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0