16:27
Вітаємо завідувача кафедра німецької та французької філології Ю.М. Кажан зі складанням іспиту на рівень володіння німецькою мовою С2

Завідувач кафедри німецької та французької філології, кандидат педагогічних наук, доцент Кажан Юлія Миколаївна успішно склала іспит на рівень володіння німецькою мовою С2, який вважається рівнем досконалого володіння мовою і відповідає рівню носія мови.

Згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти той, хто володіє іноземною мовою на рівні С2, розуміє практично все, що чув або читав, може узагальнити інформацію з різних усних та письмових джерел, поєднувати аргументи та думки у пов'язаний текст, може висловлюватись безпосередньо, вільно і точно, відрізняючи тонкі відтінки значень навіть в найскладніших ситуаціях.


Сертифікат C2 дає можливість ефективно спілкуватися в робочому середовищі на рівні професіонала, вчитися на найвищому академічному рівні та здобувати вчене звання в німецькомовних університетах, проводити робочі зустрічі або виступати на академічних конференціях та семінарах, проводити складні наукові дослідження, спілкуватися на рівні освіченого носія мови.


Щиро вітаємо Юлію Миколаївну і бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 108 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1