12:36
ВСТУП - 2020: оновлені терміни вступної кампанії

Міністерство освіти і науки України внесло зміни до Правил прийому на навчання до закладів вищої освіти. З урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації терміни проведення вступної кампанії у 2020 році зсунуто на місяць.

Для цьогорічних вступників на ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня.


ОС «БАКАЛАВР»


Прийом заяв та документів для абітурієнтів, які вступають на базі повної загальної середньої освіти, триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, які складатимуть вступні іспити у закладі вищої освіти.


Вступні іспити для тих, хто вступає за спеціальними умовами на бюджетну форму навчання, проходитимуть з 1 по 12 серпня, на контрактну форму – з 13 по 22 серпня. Пройти співбесіди абітурієнти зможуть з 16 по 18 серпня.


ОС «МАГІСТР»


Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування з права та загальних правничих компетенцій відбуватиметься онлайн. Тестування проходитиме 1 липня (ЄВІ) та 3 липня (ЄФВВ).


Прийом заяв та документів до магістратури триватиме з 5 до 22 серпня.


Звертаємо увагу, що вступники 2020 року зможуть подати оригінали документів поштою, а також надіслати сканкопії документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

Переглядів: 69 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0