11:42
Втілюємо неформальну освіту!

Сфера неформального навчання, що розширює можливості освітнього процесу на спеціальності «Початкова освіта», містить індивідуальні заняття, тренінги, навчальні екскурсії, які мають локальні короткострокові цілі. Таку екскурсію на цікаву виставку павуків, скорпіонів, зміїв, ящерів для студентів спеціальності «Початкова освіта» другого курсу навчання було організовано доцентом кафедри педагогіки та освіти Тимофєєвою І. Б.

У більшості випадків неформальне навчання передбачає отримання здобувачами актуальних теоретичних знань, практичних умінь та навичок, підвищення рівня професійної компетентності та саморозвиток майбутніх учителів початкової школи.


Мета екскурсії відповідала завданням лабораторної роботи з дисципліни «Природознавство з методикою викладання освітньої галузі «Природознавство» і передбачала ознайомлення з представниками класів типу членистоногих та павукоподібних, вивчення зовнішньої будови павука хрестовика, скорпіона та інших представників класу. Майбутні вчителі початкових класів мали можливість не лише побачити комах, але й потримати їх на руках, сфотографувати і подивитися наукові ролики про павукоподібних. Визнанням результатів навчання, отриманих у неформальній освіті, які передбачені робочою програмою даної навчальної дисципліни є зарахування балів за роботу, здійснювану в межах лабораторного заняття за темою.

Переглядів: 59 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0