12:10
Втілюємо в життя неформальну освіту!

Здобувачі вищої освіти 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта завершили дистанційне навчання в онлайн-курсі «Ефективне використання онлайн-ресурсів у роботі вихователя-методиста в системі дошкільної освіти». Ініціатором участі студентів у цьому навчанні є доцент кафедри педагогіки та освіти Тимофєєва І. Б.

Згідно програми підвищення кваліфікації, навчання відбувалось на веб-платформі і передбачало опрацювання теоретичних матеріалів, обговорення та підсумкове тестування. Це дало змогу вдосконалити: професійно-педагогічну та інформаційно-цифрову компетентності майбутніх учителів.


Студенти отримали сертифікати підвищення кваліфікації обсягом 2 акад. год. (0,06 кредиту ЄКТС), що дозволило визнати результати навчання, отримані у неформальній освіті, в межах навчальної дисципліни «Наступність дошкільної та початкової освіти». Завданням практичної роботи з цієї навчальної дисципліни передбачено ознайомлення функціональними обов’язками вчителя початкової школи та вихователя, аналіз особливостей застосування сучасних онлайн-інструментів інтерактивного навчання у ЗДО та першому адаптаційному періоді початкової школи (1-2 клас). Ці завдання відповідають темі онлайн-курсу.


Участь здобувачів у різних формах неформальної освіти може також допомогти майбутнім вчителям початкових класів наблизитися до нових можливостей навчання.

Переглядів: 39 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0