22:20
Здобувачі вищої освіти спеціальності «Середня освіта» вдосконалювали професійні навички під час проходження педагогічної практики

23 березня на факультеті іноземних мов відбувся захист педагогічної практики здобувачів вищої освіти спеціальності «Середня освіта», яка проходила у закладах загальної середньої освіти міста Маріуполя та прилеглих районів Донецької області. Організатором практики виступає кафедра педагогіки та освіти.

Під час практики майбутні вчителі набувають навичок планування виховної роботи класного керівника, навчаються працювати із класом та окремими учнями з урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей, закріплюють вміння аналізувати освітній процес.


Здобувачі вищої освіти продемонстрували відео-звіти, в яких відобразили свою щоденну роботу в якості помічників класних керівників, яскраві моменти спілкування з учнями під час проведення позакласних виховних заходів.


Також студенти поділилися своїми враженнями від проходження педагогічної практики і висловили слова подяки в адресу директорів та вчителів закладів освіти за якісну організацію практики.

Переглядів: 69 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0