14:56
«Зустріч представників Центральної Європи»: викладачі та студенти МДУ відвідали семінар у Німеччині

Студентки факультету іноземних мов Маріупольського державного університету Марія Реуцька, Орина Нікітіна, Дар'я Кажан, Наталія Кудря і Катерина Ткачова разом із викладачами кафедри німецької та французької філології Юлією Кажан та Мариною Марченко відвідали Академію зі співробітництва з Центральною Європою у Бад-Кіссінгені (Німеччина).

Університетська команда взяла участь у міжнародному семінарі «Зустріч представників Центральної Європи», під час якого обговорювалися питання, пов’язані з історією та культурою Німеччини, зокрема, річниця падіння Берлінського муру, історія німців в Україні, перспективи вивчення німецької мови у Східній Європі. У семінарі взяли участь представники університетів Чехії, Румунії та України.


У рамках поїздки викладачі та студентки, які вивчають німецьку, побачили й інші міста Німеччини: Франкфурт, Вюрцбург та Бамберг.


Минулого року в рамках співпраці МДУ з Академією зі співробітництва з Центральною Європою дві групи студентів університету вже брали участь у подібних семінарах у Німеччині. Наступна поїздка планується навесні 2020 року.

Переглядів: 115 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0