11:03
Картину голови студради ФІМ Владислави Забєліної виставили в Саутенді

«Натюрморт із гранатом», який вважали назавжди втраченим в розбомбленій українській художній школі, показали на виставці в графстві Ессекс (Велика Британія).

 

Робота голови студради ФІМ, студентки IV курсу ОП «Мова та література (англійська)», Влади Забєліної була перевезена аж за 2200 миль (3541 км) з Маріуполя до Саутенду після того, як була врятована другом художниці.

Владислава зазначила, що незакінчена робота є символічною і відображає те, як зупинився час, коли почалася війна.

«Можливо, одного яскравішого дня в майбутньому я зможу закінчити цю роботу, але поки що я хотіла би залишити її саме в такому стані, як нагадування про те, що війни роблять зі світом», ділиться амбасадорка української культури та нашої alma mater Владислава Забєліна.

Нагадаємо, що Влада регулярно бере участь у різноманітних культурних подіях у Великій Британії та з честю представляє нашу нескорену країну, наш незламний МДУ, та нашу міцну родину ФІМ.

«Натюрморт із гранатом» був також виставлений у Living Room з 15 по 16 липня в рамках Leigh Art Trail. Деталі про цю виставку та участь у ній нашої Влади чекайте незабаром.

Повну версію статті англійською мовою читайте на сайті BBC News за посиланням https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-essex-66166754.amp  

(за матеріалами  Alex Pope, фото від Amanda Jackson, BBC News, Essex)

Переглядів: 109 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1