13:21
Зустріч родини ФІМ в новому навчальному році

Щороку в перший день осені в Україні відзначають День знань. Це хвилюючий день для всіх, хто вперше переступає поріг закладу освіти. Вже вдруге Маріупольський державний університет зустрічає перше вересня не в рідному Маріуполі, але вперше студенти переступили поріг нового дому в Києві саме в цьому році. Але про це трохи згодом…

А зараз ми розповімо вам про зустріч студентів факультету іноземних мов з адміністрацією факультету та представниками студентського самоврядування. Майже 100 здобувачів вищої освіти завітали до нашої онлайн-конференції (якщо чесно, були побоювання, що Гугл міт більше не буде пускати, але обійшлося, ффух…).

Декан ФІМ Ганна Трифонова привітала всіх з початком нового року, представила першокурсникам адміністрацію факультету, завідувачів кафедр, голову студентського самоврядування, також нагадала структуру факультету та порядок роботи в цьому навчальному році. Студенти показали неабияку зацікавленість організацією навчального процесу в цьому навчальному році, про що свідчила їх активність під час сесії питань-відповідей.

Ну і звісно, не обійшлося без святкового салюту люблячих сердець від Владислави Забєліної, до якого долучились і інші учасники зустрічі.

Ми бажаємо всім наснаги та терпіння цього року! Разом ми все подолаємо та переможемо!

Переглядів: 119 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1